Zomerprogramma Sportbuurtwerk 2018

16-07-2018

Van maandag 23 juli tot en met 31 augustus organiseert Sportbedrijf Zaanstad veel sportieve activiteiten, veelal i.s.m. het Sociaal Wijkteam, Jeugdteam en/of de BSO bij jou in de wijk.

Wil je meedoen? Stuur een mail met je naam, leeftijd en locatie naar Joey Naus (j.naus@sportbedrijfzaanstad.nl). Of meld je ter plekke aan bij een van de sportbuurtwerkers.

JULI

Maandag 23 juli
13:00 – 14:30 Zaandam Zuid Cruijff Court, Straat Davis Sport & spel
13:00 – 14:30 Kogerveld Krajicekveld, Hof van Zaenden Sport & spel
13:00 – 14:30 Krommenie Krajicekveld, Rosariumpark Sport & spel
Dinsdag 24 juli
12:30 – 14:00 Poelenburg Krajicekveld, Poelenburg 80 Sport & spel
13:00 – 16:00 Rosmolenbuurt Simon Claeszstraat 9 Sport & spel
14:30 – 16:00 Kogerveld Cruijff Court, Veldbloemweg Sport & spel
Woensdag 25 juli
12:00 – 13:30 Zaandam Zuid Cruijff Court, Straat Davis Sport & spel
12:00 – 13:30 Kogerveld Krajicekveld, Hof van Zaenden Sport & spel
14:00 – 15:30 Krommenie Krajicekveld, Rosariumpark Sport & spel
14:00 – 16:00 Assendelft Schoolplein De Meander Skeeleren
Donderdag 26 juli
15:30 – 17:00 Kogerveld Cruijff Court, Veldbloemweg Sport & spel
15:30 – 17:00 Poelenburg Krajicekveld, Poelenburg 80 Sport & spel
Vrijdag 27 juli
14:30 – 16:00 t Kalf Plein buiten bij sporthal de Tref Sport & spel
13:00 – 14:00 Peldersveld Brandarisflat Sport & spel
13:00 – 14:00 Kogerveld Krajicekveld, Hof van Zaenden Sport & spel
Dinsdag 31 juli
12:30 – 14:00 Krommenie Krajicekveld, Rosariumpark Sport & spel
12:30 – 14:00 Poelenburg Krajicekveld, Poelenburg 80 Sport & spel
14:30 – 16:00 Kogerveld Cruijff Court, Veldbloemweg Sport & spel

AUGUSTUS

Woensdag 1 augustus
17:00 – 18:30 Zaandam Zuid Cruijff Court, Straat Davis Sport & spel
19:00 – 20:30 Assendelft Blauwe Ring voetbalkooi Voetbaltoernooi
14:00 – 16:00 Assendelft De Meander Skeeleren
12:30 – 13:30 Westerwatering Houtveldweg bij de busbrug Sport & spel
Donderdag 2 augustus
17:00 – 19:00 Oud Koog/Zaandijk Skatebaan onder de A8 Freerunnen Clinic
Vrijdag 3 augustus
12:30 – 14:00 Kogerveld Cruijff Court, Veldbloemweg Sport & spel
12:30 – 14:00 Zaandam Zuid Cruijff Court, Straat Davis Sport & spel
14:30 – 16:00 Kogerveld Krajicekveld, Hof van Zaenden Sport & spel
Maandag 6 augustus
13:00 – 14:30 Westzaan Ijsclub Lambert Melisz Sport & spel
Dinsdag 7 augustus
12:30 – 14:00 Zaandam Zuid Cruijff Court, Straat Davis Sport & spel
14:30 – 16:00 Poelenburg Krajicekveld, Poelenburg 80 Sport & spel
13:00 – 15:00 Westerkoog Molenwerf Aquaballen
15:30 – 16: 30 Westerkoog Grasveld bij de Molenwerf Sport & spel
Woensdag 8 augustus
12:00 – 13:30 Kogerveld Cruijff Court, Veldbloemweg Sport & spel
13:30 – 14:30 Poelenburg Krajicekveld, Poelenburg 80 Sport & spel
14:00 – 16:00 ASsendelft Schoolplein De Meander Skeeleren
16:30 – 18:00 Kogerveld Krajicekveld, Hof van Zaenden Sport & spel
Donderdag 9 augustus
10:00 – 12:00 Krommenie De Grote Beer Handboogschieten
12:30 – 14:00 Peldersveld Veld bij de Brandarisflat Sport & spel
14:30 – 16:00 Poelenburg Krajicekveld, Poelenburg 80 Sport & spel
Vrijdag 10 augustus
12:30 – 14:00 Zaandam Zuid Cruijff Court, Straat Davis Sport & spel
12:30 – 14:00 Kogerveld Krajicekveld, Hof van Zaenden Sport & spel
13:00 – 15:00 Zaandam Centrum Parkstraat Clinic Freerunnen
Maandag 13 augustus
12:00 – 13:30 Kogerveld Krajicekveld, Hof van Zaenden Sport & spel
14:00 – 16:00 Westzaan Schoolplein Kroosduiker Sport & spel
12:00 – 13:30 Poelenburg Krajicekveld, Poelenburg 80 Sport & spel
16:00 – 17:30 Zaandam Zuid Cruijff Court, Straat Davis Sport & spel
Dinsdag 14 augustus
12:00 – 13:30 Zaandam Centrum Czaar Peterplantsoen Sport & spel
12:00 – 13:00  ’t Kalf Plein buiten bij sporthal de Tref Sport & spel
13:30 – 15:30 Westknollendam Piet Kuiperlaan 2 Sport & spel
16:00 – 17:30 Wormerveer Voetbalkooi aan de Noorderstraat Sport & spel
14:00 –  16:00 Koog aan de Zaan Kogersluisstraat, Koogerpark Clinic Rugby
Woensdag 15 augustus
12:00 – 14:00 t Kalf Jagersplas Sport & spel
14:00 – 16:00 Assendelft De Meander Skeeleren
16:30 – 18:00 Kogerveld Krajicekveld, Hof van Zaenden Sport & spel
Donderdag 16 augustus
12:30 – 14:00 Zaandam Zuid Cruijff Court, Straat Davis Sport & spel
13:00 – 14:30 Poelenburg Krajicekveld, Poelenburg 80 Sport & spel
15:00 – 16:30 Kogerveld Cruijff Court, Veldbloemweg Sport & spel
14:30 – 16:00 Krommenie Krajicekveld, Rosariumpark Sport & spel
Vrijdag 17 augustus
12:00 – 13:00 Zaandam Zuid Cruijff Court, Zaandam Zuid Sport & spel
13:30 – 15:00 Kogerveld Cruijff Court, Veldbloemweg Sport & spel
Maandag 20 augustus
12:00 – 13:30 Kogerveld Krajicekveld, Hof van Zaenden Sport & spel
14:00 –  15:30 Zaandam Zuid Cruijff Court, Straat Davis Sport & spel
Dinsdag 21 augustus
11:00 – 12:30 Assendelft Schoolplein Delta Koraal Skeeleren
13:30 -15:30 Krommenie Skatebaan Rosariumpark Skeeleren
Woensdag 22 augustus
13:00 – 15:00 Koog aan de Zaan Skatebaan onder de A8 Panna Knock-Out
Donderdag 23 augustus
13:00 – 15:00 Peldersveld Laan der Vrijheid en Walraven van Hallstraat Aquaballen
14:00 – 15:30 Poelenburg Krajicekveld, Poelenburg 80 Sport & spel
16:00 – 17:30 Peldersveld Voetbalveld bij de Brandarisflat Sport & spel
15:30 – 17:00 Krommenie Krajicekveld, Rosariumpark Sport & spel
Vrijdag 24 augustus
14:00 – 19:00 Zaandam Centrum Rozengracht (achter de Hema) Voetlbaltoernooi
Maandag 27 augustus
11:30 – 12:30 Wormerveer Schoolplein a/d Noorderstraat Sport & spel
13.00 – 14.30 Westknollendam Piet Kuiperlaan 2 Sport & spel
14:00 – 15:00 Assendelft Gymzaal Koraal Slacklinen
15:00 – 17:00 Assendelft Water bij Koraal Aquaballen – Boogschieten
Dinsdag 28 augustus
13:00 – 14:30 Krommenie Krajicekveld Rosariumpark Sport & spel
14:00 – 15:00 Assendelft SlSaenredamstraat Slacklinen
15:00 – 17:00 ASsendelft Water Saenredamstraat Aquaballen – Boogschieten
Woensdag 29 augustus
13:00 – 16:00 Zaandam Centrum Parkstraat, Volkspark Handboogschieten en stokkenvangen
13:00 – 14:30 Kogerveld Krajicekveldveld Hof van Zaenden Sport & spel
15:00 – 16:30 Poelenburg Krajicekveld Poelenburg 80, Poelenburg Sport & spel
Donderdag 30 augustus
13:00 – 14:30 Peldersveld Skatebaan in Darwinpark Sport & spel
13:00 – 15:00 Krommenie Schoolplein De Komeet Freerunnen Clinic
15:00 – 16:30 Peldersveld Voetbalveld bij de Perimflat Sport & spel
15:00 – 17:00 Krommenie Water naast de Altra Aquaballen – Boogschieten
Vrijdag 31 augustus
13:00 – 16:00 Koog aan de Zaan Koogerpark Aquaballen & Kanoen
16:30 – 18:00 Wormerveer Schoolplein a/d Noorderstraat Sport & spel
16:30 – 17:30 Hoornseveld Voetbalveld bij de Noordwachterflat Sport & spel

 

Deel dit bericht:

Openingstijden receptie


De openingstijden voor het vrijzwemmen en andere activiteiten vindt u via de activiteitenoverzichten van de zwembaden.

OPENINGSTIJDEN RECEPTIE

zwembad De Slag

Maandag 9.00 - 20.30 uur
Dinsdag 9.00 - 20.30 uur
Woensdag 9.00 - 20.30 uur
Donderdag 9.00 - 18.00 uur
Vrijdag 9.00 - 20.30 uur
Zaterdag 9.00 - 14.30 uur
Zondag 10.15 - 12.00 uur

zwembad Zaangolf

Maandag 7.00 - 21.30 uur
Dinsdag 7.00 - 21.30 uur
Woensdag 7.00 - 21.30 uur
Donderdag 9.00 - 21.30 uur
Vrijdag 7.00 - 21.30 uur
Zaterdag 8.00 - 16.30 uur
Zondag 10.00 - 16.30 uur

zwembad De Crommenije

Maandag Opening 2017
Dinsdag "
Woensdag "
Donderdag "
Vrijdag "
Zaterdag "
Zondag "
venster sluiten