14-09-2020
Nu de zomervakantie voorbij is, wordt er door jong en oud weer volop gesport. Het is weer druk bij de sportverenigingen met trainingen en wedstrijden. Het blijft belangrijk om als sportaanbieder de richtlijnen voor sport te volgen. Daarom wijzen wij u op de belangrijkste aandachtspunten op het gebied van sportbeoefening, horeca en toeschouwers.
Om gebruik te maken van de financiële regelingen voor sportaanbieders, is het van belang de gemeente Zaanstad en Sportbedrijf Zaanstad voor 14 september te voorzien van de benodigde gegevens voor mogelijke huurkwijtschelding. Lees hier meer over in het bericht: financiële regelingen voor sportaanbieders!
U bent uitgenodigd, om als betrokken sportaanbieder, te participeren in de week van het Zaans Sportakkoord van 5 t/m 9 oktober. Hier kunt u meepraten over de onderwerpen die zijn uitgewerkt tijdens de eerdere bijeenkomst in januari.
Heeft uw vereniging een aanbod voor aangepast sporten? Dan roepen wij u op dit bekend te maken via het netwerk Uniek Sporten. Zo kan iedereen sporten in Zaanstad. Aangepast sporten is onder andere een belangrijk onderdeel van het Zaans Sportakkoord.
Tot slot hebben we aandacht voor de gezonde kantine. Wij geven tips voor een snelle start hiermee. LEES DE NIEUWSBRIEF HIER
De openingstijden voor het vrijzwemmen en andere activiteiten vindt u via de activiteitenoverzichten van de zwembaden.
OPENINGSTIJDEN RECEPTIE
Maandag | 9.00 - 20.30 uur |
Dinsdag | 9.00 - 20.30 uur |
Woensdag | 9.00 - 20.30 uur |
Donderdag | 9.00 - 18.00 uur |
Vrijdag | 9.00 - 20.30 uur |
Zaterdag | 9.00 - 14.30 uur |
Zondag | 10.15 - 12.00 uur |
Maandag | 7.00 - 21.30 uur |
Dinsdag | 7.00 - 21.30 uur |
Woensdag | 7.00 - 21.30 uur |
Donderdag | 9.00 - 21.30 uur |
Vrijdag | 7.00 - 21.30 uur |
Zaterdag | 8.00 - 16.30 uur |
Zondag | 10.00 - 16.30 uur |
Maandag | Opening 2017 |
Dinsdag | " |
Woensdag | " |
Donderdag | " |
Vrijdag | " |
Zaterdag | " |
Zondag | " |