Goed nieuws: het buitenbad gaat vrijdag 8 mei open voor het banenzwemmen! We zijn blij dat we het zomerseizoen hiermee kunnen starten.
Voor recreatief zwemmen moeten we nog even geduld hebben. De stoep en de ligweide zijn nog niet volledig gereed, waardoor we de veiligheid op dit moment nog niet voldoende kunnen waarborgen.
Zolang het buitenbad nog niet open is voor recreatiefzwemmen, bent u met het zomerabonnement, van harte welkom in het overdekte zwembad Zaangolf. Met dit frisse weer is dat een comfortabel en goed alternatief.
We hebben allemaal uitgekeken naar het zomerseizoen en zijn blij dat we komende vrijdag open kunnen voor banenzwemmen. We begrijpen ook dat het jammer is dat nog niet alles mogelijk is. We vragen daarom nog even om uw geduld, zodat we straks iedereen veilig en optimaal kunnen ontvangen. Zodra het recreatiefzwemmen mogelijk is, wordt u door ons geïnformeerd.
ROOSTER banenzwemmen 8-17 mei:
Maandag, dinsdag, woensdag & vrijdag 07:00-12:00 uur
Dinsdag 20:00-21:00 uur
Zaterdag en zondag 10:00-13:00 uur
Donderdag 14 mei Hemelvaartsdag 10:00-13:00 uur!